Soutěžte - Vyhrajte dva volné lístky na projekci Jeden svět dětem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte dva volné lístky na projekci Jeden svět dětem

 

Dnešní soutěž jsme připravili s pořadatelem v současnosti největšího dokumentárního festivalu s tematikou lidských práv na světe Jeden svět – společností Člověk v tísni.

V rámci festivalu Jeden svět můžete také navštívit projekci pro děti a rodiče Jeden svět dětem. A právě o lístky na vybraná představení této projekce budeme soutěžit. Konkrétně soutěžíme o dva lístky na představení v pondělí 10.3. (Farídulláh má dnes volno, Lotte - srdce pro bezdomovce a  Poslouchej ho!) a dva lístky na představení v úterý 11.3. (Láska na smetišti,Tanečník Evžen, Navždy hooligan, Leilina melodie).

Soutěžní otázka zní: V jakém kině se konají projekce věnované dětem s názvem Jeden svět dětem, o něž soutěžíme? Nápovědu hledejte zde.

a)    Kino Atlas

b)    Evald

c)    Francouzský institut

Své odpovědi nám posílejte do 7.března 2013 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „kino“. Spolu s odpovědí nám také zašlete preferovaný den představení. Následující den, tj. 8. března 2014, vyhlásíme dva z vás, který získají lístky na pondělní či úterní představení. Výherci si budou moci své vstupenky vyzvednout osobně v Centru Člověka v tísni - Langhans, Vodičkova 37.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

____________________________________________________________________________________________

V této soutěži jsme nevyhlásili žádného výherce.