Soutěžte - Vyhrajte jídelní židličku Zopa Space od dětského obchůdku Slůně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte jídelní židličku Zopa Space od dětského obchůdku Slůně

Spolu s internetovým obchodem Slůně-cz.cz jsme pro vás připravili soutěž o jídelní židličku Zopa Space v barvě dle vlastního výběru. Židlička Zopa Space umožňuje nastavit 6 poloh výšky sedáku, 3 polohy sklonu sedáku a 3 polohy posunutí pultíku. Vzhledem k tomu, že je možné ji složit, je výborně skladná. Je vhodná pro děti od 6-ti měsíců až do hmotnosti 15 kg.

Soutěžní otázka zní: V jakých barvách si můžete židličku Zopa Spacedětském obchůdku Slůně objednat? Nápovědu hledejte zde.

a)      Bear, Giraffe, Tulip

b)      Bear, Red, Honey Bee

c)      Bear, Giraffe, Honey Bee

Své odpovědi nám posílejte na e-mail [email protected] do 10. března 2014 včetně. Následně poté vylosujeme jednoho výherce, který získá výše uvedenou jídelní židličku od obchůdku Slůně.

A pokud se na vás štěstí neusměje, můžete využít naší akce s 5% slevou při registraci v klubu Kam s dětmi.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

____________________________________________________________________________________________

Výhercem soutěže se stává Zdeněk Kotva. Gratulujeme!