Soutěžte - Anketa o nejlepší akci roku 2013-2014 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Anketa o nejlepší akci roku 2013-2014

Dnešní soutěž není soutěží jako takovou. Připravili jsme pro vás anketu na téma Která ze sportovních nebo kulturních akcí, kterou jste v roce 2013 nebo 2014 navštívili, byla podle vás nejlepší? Několik akcí jsme Vám zde předdefinovali. Necháváme také ale prostor Vám k uvedení Vaší nej-akce. A pokud nám ještě k tomu pošlete do 13. března 2014 e-mail na adresu [email protected] pod heslem „anketa“ můžete vyhrát deskové hry od společnosti SCIO. Celkem rozdáváme 6 her. 

 

Pravidla losování deskových her:

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).