Soutěžte - Soutěžíme o 10 x vstupné do Olympijského parku Soči - Letná 2014 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o 10 x vstupné do Olympijského parku Soči - Letná 2014

Od čtvrtka 6.2.2014 můžete již navštívit dlouho očekávaný Olympijský park Soči - Letná 2014. Park bude otevřen až do 23.2.2014, kdy zároveň končí Olympijské hry 2014 v Soči.

My vám nyní přinášíme 10 volných vstupenek. Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje dětské stanoviště v rámci Olympijského parku na Letné, kde se vaše ratolesti zabaví a vy si budete moci i trošku odpočinout?

a) Ledový ráj

b) Fun Zone

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 10.2.2014 včetně pod heslem "letná". Následující den vylosujeme 5 výherců, kdy každý z nich od nás získá dva volné vstupy do Olympijského parku Soči - Letná 2014.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_______________________________________________________________________________________________

Vyhlašujeme výherce volných vstupů do Olympijského parku Soči - Letná 2014: Irena Neumannová, Petr Votápka, Naďa Rybná, Věra Netopilová a Karel Plichta. Gratulujeme!