Soutěžte - Vyhrajte knížku LEGO® PŘÍBĚH s minifigurkou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte knížku LEGO® PŘÍBĚH s minifigurkou

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s nakladatelstvím Albatros Media, a.s. a hrát budeme o 5ks knížky LEGO® PŘÍBĚH s minifigurkou.

Zlému lordu Byznysovi chybí jen jeden krok k úplnému ovládnutí světa. V proroctví se praví, že existuje pouze jedna bytost, která ho může zastavit – Vyvolený. Dokážou tohoto hrdinu stateční mistři stavitelé najít? To vše se dozvíte v knížce k filmu LEGO® PŘÍBĚH s minifigurkou člena robo komanda zdarma. V této oficiální knížce k filmu LEGO® příběh najdete kromě krátkého příběhu i spoustu zábavných aktivit: hledání v obrázcích, otázky a odpovědi, bludiště, čtyřsměrku nebo kvízy. Setkáte se v ní s mnoha postavami z filmu: Emmetem, Vitruviusem, Batmanovou přítelkyní Hustěnkou, princeznou UniKitty či Kovovousem. Více se poté dozvíte přímo v knížce samotné :

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje město, ve kterém se LEGO® PŘÍBĚH Mocní spojenci odehrává?

a) Bricksburg

b) Gettinburd

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte do 16. února 2014 včetně na e-mail [email protected] pod označením "Lego". Následujíc den vylosujeme 5 výherců, kteří získají knížku LEGO® PŘÍBĚH Mocní spojenci od nakladatelství Albatros Media, a.s.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

______________________________________________________________________________________________
Vyhlašujeme výherce naší soutěže o knížku LEGO® PŘÍBĚH Mocní spojenci. Jsou jimi: Milan Šimek, Brno; Zdeněk Kotva, Praha 4; Jiří Slanař, Praha; Lucie Prouzová, Lanškroun; Dana Hrušková, Praha 1. Gratulujeme!