Soutěžte - Hrajeme o hru Akce ostrov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrajeme o hru Akce ostrov

Protože naše minulá soutěž o deskové hry společnosti SCIO slavila úspěch, jsme tu s další soutěží :). Tentokráte budeme soutěžit o 3ks stavebnice Akce ostrov.

Akce ostrov

Vzdělávání nemusí být nuda. A příprava na první třídu nemusí být jen pracovní listy a logopedie.

Akce ostrov je stolní hra, která zábavnou formou rozvíjí dovednosti a schopnosti potřebné pro zápis dětí do první třídy, například rozpoznávání velikosti, délky, množství a barev. Zvláštní důraz je kladen na rozvoj řečových dovedností. Hráči sledují příběh ztracených mladých výzkumníků na zapomenutém ostrově. Po cestě nalézají stopy ztracené výpravy (karty) a popisují je. Pravidla hry je možné všemožně měnit a modifikovat.

 

Představení této hry jste také mohli vidět v pořadu České televize Dobré ráno.

Co hra rozvíjí: 

- rozpoznávání délky, množství a barev

- rozpoznávání písmen a číslic

- vyjadřování a slovní zásobu

- hráči mohou spolupracovat

 Soutěžní otázka zní: Kolik šestihranů je obsaženo v krabici deskové hry Akce ostrov? Své odpovědi posílejte na e-mail:[email protected] do 15. února 2014 včetně pod heslem "ostrov". Ze správných odpovědí vybereme 3 výherce, kterým hru zašleme.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

__________________________________________________________________________________

Deskovou hru Akce ostrov od společnosti SCIO získávají: Kateřina Čelechovská, Zlín; Věra Hladíková, Liberec a Libor Roček, Pardubice. Gratulujeme! :)