Soutěžte - Vyhrajte 50% slevu na kurz v Helen Doron English Praha JV | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte 50% slevu na kurz v Helen Doron English Praha JV

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s Helen Doron English – Praha Jihovýchod. Soutěžíme o 2 x 50% slevu na kurzovné na jedno čtvrtletí, která trvá celkem 10 lekcí. Kurzy jsou určeny pro miminka již od 3 měsíců.

Kurz samotný začíná 6. února 2014 a je určen dětem buď od 2 do 5 let (ten se bude konat každý čtvrtek od 16:00 hod.)  nebo od 6 do 10 let (ten bude probíhat také ve čtvrtek od 15:00 hod.)

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje kurz pro děti ve věku 2 – 5 let? Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte do 4. února 2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „angličtina“. Do odpovědí napište také věk dítěte. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří získají 50% slevu na kurzovné od Helen Doron English – Praha Jihovýchod. Jeden z výherců bude vylosován pro věkovou skupinu 2 až 5 let, druhý pro věkovou skupinu 6 až 10 let.

zdroj foto: http://www.helendoron.cz/

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

_______________________________________________________________________________________________

Výherci soutěže jsou: Helena Kavanová a Lenka Adámková. Gratulujeme! :)