Soutěžte - Soutěžte s námi o vstupenky na Karneval v Rudolfinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s námi o vstupenky na Karneval v Rudolfinu

Soutěžte s námi o vstupenky na Karneval v Rudolfinu, který se koná 2. března 2014. Máme tu pro vás exkluzivně jednu dospělou a dvě dětské vstupenky do druhé balkonové řady Dvořákovy síně v celkové hodnotě 800,- Kč.

A na co se můžete při výhře těšit? Na karnevalové odpoledne s tvořivými hudebními dílnami a pohádkovým koncertem České filharmonie s Jiřím Bělohlávkem a Sašou Rašilovem.

První část programu se bude konat od 13:30 do 15:30 hod.. V rámci něho se budete moci zúčastnit hudebních dílniček po celém Rudolfinu – tj. ve Dvoraně, Sukově síni, v respiriích a možná i ve vzácném Prezidentském salonku.

Druhá část pak bude navazovat od 16:00 do 17:00 hod speciálním komponovaným pohádkovým koncertem České filharmonie s šéfdirigentem Jiřím Bělohlávkem. Příběhem o hodných vílách, zlých skřítcích, princeznách a chrabrých princích provede děti Saša Rašilov. Děti budou mít příležitost zapojit se do dění na pódiu. Součástí koncertu bude spousta interaktivních úkolů a vyhlášení nejlepší masky. V rámci programu zazní také úryvky z hudby Antonína DvořákaBedřicha SmetanyFelixe Mendelssohna BartholdyhoModesta Petroviče Musorgského a Petra Iljiče Čajkovského.

Program je vhodný pro děti ve věku od 4 do 12 let.

Prosíme děti (a případně i rodiče), aby do Rudolfina přišly už v karnevalových maskách.

Soutěžní otázka zní: Kdo provede děti a rodiče druhou částí programu Karnevalu v Rudolfinu?

a)     Lukáš Vaculík

b)     Saša Rašilov

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 31.ledna 2014 včetně pod heslem „karneval“. Následující den vyhlásíme vítěze, který od nás získá 1 x vstup pro dospělého a 2 x vstup pro děti na Karneval v Rudolfinu.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_______________________________________________________________________________________________

Rodinnou vstupenku v naší soutěži získává Lucie Marešová, Praha. Gratulujeme!