Soutěžte - Vyhrajte kurzovné zdarma na školní semestr 2014 do Monkey´s Gym | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte kurzovné zdarma na školní semestr 2014 do Monkey´s Gym

Dnešní soutěž jsme připravili spolu s Monkey´s Gym, tělecvičnou plnou pohybu. A o co soutěžíme? O 1 x kurzovné zdarma na jarní školní semestr 2014 a dále o 3 x slevu na kurzovné ve výši 20%.

Monkey´s Gym poskytuje komfortní prostor pro děti od 6 měsíců do 7 let, lekce zde můžete navštívit prakticky denně od 9:00 do 20:0. Děti se zde zábavnou formou učí pohybovým dovednostem, cvičení na nářadí, trénují obratnost i rychlost, hrají sportovní hry. Rodiče jsou spolu s malými dětmi přítomni v tělocvičně, u těch velkých si pak mohou posedět s kávou přímo v prostorách Monkey´s Gym (tělocvična je prosklená, rodiče tak mohou své ratolesti při cvičení sledovat) a nebo si třeba nakoupit potřebné věci v Galerii Harfa. Vítáni jsou i sourozenci. Ti mohou navštívit i speciální hodiny připravené přímo pro ně. V nabídce Monkey´s Gym najdete také narozeninové oslavy s programem pro děti. Nespornou výhodou tělocvičny je také ideální dopravní dostupnost a parkování zdarma v prostorách garáží OC Harfa. Za redakci Kam s dětmi můžeme jen doporučit!

Nově můžete v rámci hodin „Dovádění s kamarády“ strávit v Monkey´s Gym také nedělní podvečer.

Na ukázkovou hodinu cvičení se můžete objednat již nyní a to zde.

Soutěžní otázka zní: Jak se nazývají kurzy pro věkovou kategorii dětí od 2,5 roku do 4 let? Své odpovědi posílejte do 20.ledna 2014 včetně pod heslem „cvičení“ na e-mail [email protected]Následující den vylosujeme výherce kurzovného zdarma a dále 3 výherce, kteří získají slevu na kurzovné. Nápovědu hledejte zde.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).


 Redakce Kam s dětmi

Kurzovné zdarma získává Klára Balastíková, Praha. Gratulujeme! Slevu ve výši 20% vyhrávají: Andrea Jupová a Petra Marková. Gratulujeme!