Soutěžte - Soutěžte o rodinné vstupné do Jihoměstské solné jeskyně v Praze | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o rodinné vstupné do Jihoměstské solné jeskyně v Praze

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s Jihoměstskou solnou jeskyní v Praze. Soutěžit budeme o 5 x rodinné vstupné (tj. 2 dospělí a 2 děti). Sami jsme ji pro vás otestovali a protože se nám v ní líbilo, chceme se s vámi o tuto zkušenost podělit. Vstupné budete moci vyčerpat do konce února 2014.

Jeskyně se nachází na Chodově a objevili jsme ji úplně náhodou. Překvapila nás svou velikostí, dětským koutkem a programem pro rodiče s dětmi.  O účincích solných jeskyní zde psát nemusíme, ty jsou vzhledem k nebývalé reklamě na toto téma většině z nás známé. V Jihoměstské solné jeskyni však krom jiného najdete generátor solné mlhy, který vám zaručí to správné mikroklima jeskyně.

Jeskyně má otevřeno sedm dní v týdnu od devíti ráno do devíti večer. Objednat se můžete velmi pohodlně skrz internetové stránky. Krom klasické relaxace v jeskyni můžete absolvovat i masáže nebo si zacvičit pilatesPro rodiče s dětmi je každý pátek od devíti hodin připraveno cvičení se Stáňou Křelinovou.

Soutěžní otázka zní: v jaký den probíhá v Jihoměstské solné jeskyni cvičení pro rodiče s dětmi? Nápovědu hledejte zde.

a)     V pondělí

b)    V pátek

c)     Ve středu

Své odpovědi nám posílejte na e-mail [email protected] do 13.ledna 2013 včetně pod heslem "solná".  Následující den vyhlásíme vítěze, kteří si budou moci přijít do solné jeskyně zarelaxovat.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_______________________________________________________________________________________________

Rodinný vstup do Jihoměstské solné jeskyně získávají: Marcela Wolská, Jana Vítovcová, Simona Berousková, Josef Macků a Kateřina Gřešáková. Gratulujeme!