Soutěžte - Soutěžte o balíček novoročních dárků od CVĆ Měšice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o balíček novoročních dárků od CVĆ Měšice

Spolu s Centrem volného času Měšice jsme pro vás připravili soutěž o 5ks tzv. „novoročního balíčku“ (vítěze totiž vyhlásíme právě na Nový rok). Na co se můžete těšit? Na  hodinový pronájem bazénu v ceně 400,- Kč (bazén je určen maximálně pro 8 osob), konzumaci v kavárně v ceně 150,- Kč a poukázku na kávu s kuličkou Marlenka v ceně 40,- Kč. Balíček můžete čerpat v období 1.1.2014 – 31.3.2014.

Centrum volného času Měšice provozuje společnost Svět dětí na dlani, s.r.o. Nabízí programy pro rodiny s dětmi od narození do školního věku a také volnočasové aktivity pro všechny věkové skupiny. Kromě kurzů plavání pro děti do 6 let v nerezovém bazénu s velkorysým zázemím zde najdete klubovou kavárnu s drobným občerstvením, dětský koutek, multifunkční učebnu, co-workingový prostor a velký sál, sloužící jako tělocvična i prostor pro divadelní představení, besídky a dětská vystoupení.

Soutěžní otázka zní: Kolik dětí může maximálně být v plaveckém kurzu pořádaném CVČ Měšice pro děti od 6 měsíců do 6 let? Nápovědu hledejte zde.

a)      8

b)      6

c)       10

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 31.12.2013 včetně. Následně poté, na Nový rok, vyhlásíme pět vítězů, kteří od nás získají balíček od CVČ Měšice.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

____________________________________________________________________________

Výherci soutěže o novoroční balíček od CVČ Měšice jsou: Lukáš Jasoněk, Slavkov; Bohuslava Valová, Horní Bečva; Tereza Cízová, Kostelec n.Černými lesy; Hana Pášová, Ústí n.Labem a Pavel Šťastný, Praha 4. Gratulujeme!