Soutěžte - Vyhrajte ekologickou hračku Hocki | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte ekologickou hračku Hocki

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s dodavatelem ekologických hraček s názvem Hocki, které se prodávají skrz e-shop Petito.

Co to Hocki je? Hocki jsou hračkou pro všechny kreativní děti od 2 do 10 let. Jedná se o sadu několika desítek elementů, vyrobených z recyklovaného pevného papíru, ze kterých mohou vaše děti stavět zámky a domy podle své fantazie! V postavené tvrzi či zámku si pak mohou nejen hrát, ale mohou je i pomalovat, polepit nebo vystříhat ornamenty. Nápadům se meze nekladou!

Všechny děti si tak rádi staví nějaké vlastní bunkry, schovky a domečky, tento bude jejich dílem od A až do Z.

V zahraničí je to hit roku, u nás naprostá novinka!!!

Výrobek je EKOLOGICKÝ.

A o co soutěžíme? O 1ks Hocki Postaviček a 2ks Hocki Puzzlů.


Hocki Postavičky
to je spoustu malých stvoření, která bydlí v kartonovém světě. Skládáním a vybarvováním postaviček tvoříš hrad s rytíři, kosmickou základnu, pirátský ostrov, westernové městečko, rodinný dům, kavárnu, obchod... Zkrátka to, co chceš.

Puzzle Hocki je oboustranné puzzle, které si děti samy vybarvují. Dva obázky s různým supněm obtížnosti umožní zábavu jak mladším dětem (2+) tak i starším (5+).

Soutěžní otázka zní: Kolik postaviček obsahuje sada Hocki Postaviček?

a)    6

b)    36

c)    26

Své odpovědi posílejte na e-mail soutez@kamsdetmi.com do 15. prosince 2013 včetně pod heslem “hocki”. Následně poté vylosujeme tři výherce kteří od nás získají dárky od dodavatele značky Hocki.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_____________________________________________________________________________________

Výhercem soutěže o ekologické hračky Hocki jsou: Zdeněk Kápička, Třemošnice; Martin Kellner, Praha 3; Jana Papoušková, Brno. Gratulujeme!