Soutěžte - Hrajte s námi o knížky z nakladatelství Fragment | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrajte s námi o knížky z nakladatelství Fragment

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s nakladatelstvím Fragment. Vyhrát v ní můžete balíček knížek v kombinaci pro děti a maminky. První z nich, určená dětem, se jmenuje "Krkouni...aneb leťte s námi na Bimbuli!", druhá - určená maminkám - "S hlavou v oblacích (pejru)".

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje hrdinka knížky "S hlavou v oblacích (pejru)"? Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi nám posílejte do 10.12.2013 včetně pod heslem "fragment" na e-mail [email protected]. Následně ze správných odpovědí vylosujeme jednoho z vás - ten získá obě jmenované knížky nakladatelství Fragment.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi