Soutěžte - Hrajte s námi o logickou hru Veselá farma od firmy Albi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrajte s námi o logickou hru Veselá farma od firmy Albi

Chcete šikovně zabavit děti, rozvíjet jejich logické a prostorové myšlení? Dáváte přednost hračkám, které mají několik způsobu využití? Pak vás jistě bude zajímat logická hra Veselá farma od firmy Albi. Jedná se o hru pro jednoho hráče, určenou dětem od 6 let. Hra se skládá z několika dílků, které děti umisťují do plochy. Aby tento úkol byl pro děti zábavnější, na jednotlivých dílcích jsou umístěné figurky z prostředí farmy: farmář s traktorem, děti při projížďce na koni, liška vbíhající do kurníku za slepicí, kravička s bandaskou mléka apod. Řešení 50 logických úloh se tak pro děti stává skutečně zábavnou hrou. A až budou unavené z přemýšlení, mohou si s jednotlivými dílky hrát jen tak na statek.

Ke hře přísluší sešit s 50 zadáními logických úloh, které jsou seřazené od nejlehčích po nejsložitější. Chcete-li chytře zabavit své děti i sami si otestovat, jak zvládnete řešení těžších logických úkolů, soutěžte s námi o 3 hry Veselá farma.

Soutěžní otázka zní: Logické uvažování si s dětmi můžete procvičit také v dalších hrách od firmy Albi. Jak se jmenují jiné logické hry od Albi, v nichž skládáte barevné obrazce a které mají exotický název? Své odpovědi posílejte do 30.11.2013 včetně pod heslem "albi" na e-mail [email protected]. Nápovědu hledejte zde.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

___________________________________________________________________________

Výherci soutěže jsou: Tomáš Kubeš, Měčín; Hana Dostálová, Brno; Jana Papoušková, Medlánky. Gratulujeme!