Soutěžte - Vyhrajte rodinné vstupné na představení brněnského Divadla Věž | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte rodinné vstupné na představení brněnského Divadla Věž

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s brněnským Divadlem Věž a hrát budeme o rodinné vstupné (tj. 3 ks lístků v hodnotě 270,- Kč) na představení Včelí medvídci od jara do zimy, které divadlo hraje 1.12.2013 v brněnském klubu Leitnerova. 

Druhý díl oblíbeného představení, které vzniklo především na přání diváků, vás i tentokrát zavede do hmyzí říše, kde s našimi čmeláky postupně prožijete všechna roční období. Brumda s Čmeldou se hned z jara vypraví na dlouhou cestu ke svojí babičce. Po cestě potkají smradlavého Chrobáka, seznámí se s Beruškou a také s čmeláčkem Bzumdíkem, kterého budou učit létat. Poznají také broučka Roháčka a natvrdlého zloděje Čmelobuba, se kterým se nakonec budou muset i utkat! Pohádka je plná známých písniček a úplně nových melodií od skladatele Petra Skoumala. Celému příběhu pak dává nezaměnitelné kouzlo hlas herečky Jany Hlaváčové, která namluvila roli maminky a babičky. Představení trvá hodinu.

Soutěžní otázka zní: Kolik je Divadlu Věž roků?

a)      10 let

b)      15 let

c)       5 let

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi nám posílejte na e-mail [email protected] do 28.11.2013 včetně pod heslem “věž”. Druhý den poté vylosujeme jednoho z vás, který získá rodinné vstupné na divadelní představení  Včelí medvídci od jara do zimy.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi