Soutěžte - Vyhrajte jednu ze tří knížek od nakladatelství Fragment | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte jednu ze tří knížek od nakladatelství Fragment

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s nakladatelstvím Fragment a hrajeme o knížky: Dětská ilustrovaná bible - Starý a Nový zákon, Nejznámější bajky - Ezop, La Fontaine, Krylov a Biblické příběhy - Starý zákon.

Soutěžní otázka zní: Knížka s názvem Nejznámější bajky - Ezop, La Fontaine, Krylov obsahuje řadu bajek ve kterých vystupují zvířata jako lidé. Každá z bajek má svůj název a my se ptáme, zda knížka obsahuje i bajku s názvem Zajíc a želva.

a) ne

b) ano

Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi nám posílejte do 25. listopadu 2013 včetně pod heslem "ezop". Následně poté vylosujeme tři výherce, kteří získají knížku od vydavatelství Fragment.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi