Soutěžte - Vyhrajte volný vstup do Solné jeskyně Hostivice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte volný vstup do Solné jeskyně Hostivice

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili se Solnou jeskyní Hostivice. Jedná se o jednu z mála solných jeskyní primárně zaměřenou pro rodiny s dětmi. Najdete zde řadu speciálních programů pro děti (od malých miminek přes batolata po předškolní či školní děti). Majitelky jeskyně ale nezapomínají ani na dospěláky. Pro ně je zde buď příjemná hodina jógy a nebo klasický pobyt v jeskyni bez programu v závislosti na otevírací době.

Co se v solné jeskyni aktuálně děje a nebo co nového pro vás připravují se můžete dozvědět buď na jejich webových stránkách a nebo na Facebooku.

A o co soutěžíme? Vyhrát můžete jeden volný vstup do Solné jeskyně dle vlastního výběru (na výběr máte buď dětské programy a nebo klasickou solnou seanci – nevztahuje se na jógu a program bez rodičů). Celkem bude vylosováno pět soutěžících. Všichni ostatní zúčastnění získají 10% slevu na permanentku. V této soutěži tím pádem vyhrává každý :). 

Soutěžní otázka zní: V jaký den je pro děti připraven program s názvem "Kouzelné ručičky"?

a) v pondělí

b) ve čtvrtek

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte pod heslem "solná" do 20.listopadu 2013 včetně. Následně poté vysolujeme a uveřejníme jména pěti výherců, kteří získají volný vstup do Solné jeskyně Hostivice.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

____________________________________________________________________________

Výherci soutěže jsou: Eva Kubíková, Eva Nolčová, Dagmar Fialová, Martina Vančáková, paní Chmielová. Gratulujeme!