Soutěžte - Soutěž o designovou dekoraci do dětského pokoje Kouzelný slon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o designovou dekoraci do dětského pokoje Kouzelný slon

Správný dětský pokoj má být inspirativním prostředím, které v dětech podněcuje fantazii a tvořivost. Papírová rozkládací dekorace od designerů z francouzské značky Djeco navozuje v pokojíku příjemnou veselou a hravou náladu. Soutěžte s námi o 3 ks této krásné dekorace do vašeho dětského pokoje! 

Tato krásná papírová prostorová dekorace o rozměrech 41x32 cm se velmi snadno složí: po vyjmutí z obalu se jednoduše rozloží a je hned připravená k pověšení na zeď. Takto snadno získá dětský pokoj velmi vkusnou dekoraci: autorem jsou totiž francouzská ilustrátorka Charlotte Labaronne a italský a „papírový inženýr“ Dario Cestaro, který se zaměřuje na dětské prostoré knížky, dekorace atp.

Značka Djeco nabízí i další nádherné a hravé dekorace do dětských pokojů: závěsné papírové rybky, milé kočičky či pohádkovové draky a samolepky na zeď, tkeré lze libovolně přelisťovat a měnit (při sundavání neničí zeď či nábytek, na kterém je umístěna, a současně po nalepení na nové místo perfektně drží).

Soutěžní otázka zní: Proč má firma Djeco ve znaku ještěrku? 

a) ještěrka symbolizuje hravost

b) zelená ještěrka symbolizuje péči o ekologii při výrobě her a hraček

c) podle asijské ještěrky gecko.

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi zasílejte na e-mail [email protected] do 16.listopadu 2013 včetně pod heslem "djeco". Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce kteří získají  designovou dekoraci do dětského pokoje Kouzelný slon.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

______________________________________________________________________________________

Kouzelného slona získávají: Helena Jelínková, Brno; Jiří Slanař, Praha; Dana Tučková, Velim. Gratulujeme!