Soutěžte - Vyhrajte slevu na školkovné v MŠ Beruška, Praha 4 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte slevu na školkovné v MŠ Beruška, Praha 4

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s uměleckou a sportovní mateřskou školkou Beruška.  Školku mohou navštěvovat šikovné děti již od 2,5 let. Představujeme Vám mateřskou školu s uměleckým a sportovním zaměřením, s výukou angličtiny a ojedinělým výchovně-vzdělávacím plánem.

Mateřská škola Beruška je díky svému pojetí a výchovně vzdělávací koncepci ojedinělým soukromým předškolním zařízením v České republice. Dětem ve věku od 2,5 let nabízí kromě standardních aktivit a předškolního vzdělávacího programu i rozšířenou uměleckou, sportovní a jazykovou výuku. Pro takový program a nadstavbovou činnost je dokonale personálně i prostorově vybavena.

A o co soutěžíme? Vyhrát můžete slevu na školkovné ve výši 15% na letošní školní rok. Soutěžní otázka zní: je literární výchova součástí vzdělávacího programu MŠ Beruška?

a)      Ano

b)     Ne

Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi nám posílejte do 20.11.2013 včetně na e-mail: soutěž@kamsdetmi.com pod heslem „beruška“. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří získají slevu ve výši 15% na celoročním školkovném.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi