Soutěžte - Získejte vstupenku na Den podnikavých žen v Brně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Získejte vstupenku na Den podnikavých žen v Brně

Jste podnikavá, tvořivá, chcete se zapojit do unikátní platformy žen, které si vyměňují zkušenosti, obchodují mezi sebou, sdílí, doporučují a podporují se? Nebo nevíte kudy kam a hledáte nové uplatnění? Vás všechny rády přivítáme na Dnu podnikavých žen, kde získáte řadu podnětů a inspirace! 12. 10. 2013 v Brně ŽENY s.r.o. představí další dílčí koncept, který si klade za cíl rozšířit podporu českých a slovenských žen! Opravdově. Srdcově. JINAK! Projekt Katalog ŽENY s.r.o. pomůže ženám v jejich podnikání a zároveň nabídne dalším ženám možnost přivýdělku. Připraven bude i doprovodný program, hlídání dětí a dětský koutek od BABY OFFICE. Detainí program akce si můžete stahnout zde.

Kam s dětmi spolu se Ženami s.r.o. pro vás připravilo rychlosoutěž o 20ks vstupenek právě na tuto akci. Soutěžní otázka zní: Kde v Brně se koná Den podnikavých žen? 

a) v hotelu Holiday Inn

b) v BVV

c) v Zámeckém parku, Medlánky

Své odpovědi posílejte do zítřejší půlnoci, tj. do půlnoci 10.10.2013. Hned ráno oznámíme jména 20ti výherců, kteří získají vstupenky na danou akci. Nápovědu hledejte zde.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

 _______________________________________________________________________________________________

Výherce jsme informovali e-mailem.