Soutěžte - Vyhrajte slevový kupon v hodnotě 300, 200 nebo 100 Kč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte slevový kupon v hodnotě 300, 200 nebo 100 Kč

Spolu s internetovým obchodem www.prebalit.cz jsme pro vás připravili soutěž o 3ks slevových kuponů v celkové hodnotě 600,- Kč.

Ještě neznáte e-shop www.prebalit.cz? Tento internetový obchod pomáhá rodičům ušetřit peníze a čas při nákupu (nejen) nezbytností pro naše nejmenší, ať už to jsou pleny, drogerie nebo i oblečení a hračky. Jak to tato rodinná firma dělá? Pravidelně porovnává své ceny na internetu a podle toho upravuje prodejní ceny svého sortimentu. Pořádá také často různé slevové akce, nebo soutěže.

 

 

Soutěžní otázka zní: Jaká je nejnižší cena za balení plen Pampers na Přebalit.cz?

A) Méně než 200,- Kč

B) Více než 200,- Kč

Nápovědu hledejte zde

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 31. října 2013 včetně pod heslem „Přebalit“. Z vybraných odpovědí poté vybereme 3 výherce, kteří získají jeden ze slevových kuponů v hodnotě 300, 200 nebo 100,- Kč na nákup v e-shopu www.prebalit.cz.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

________________________________________________________________________________________________

Kupon v hodnotě 100,- Kč získává Marie Brzobohatá, Aš; kupon v hodnotě 200,- Kč získává Veronika Ostrá, Poděbrady a kupon v hodnotě 300,- Kč získává Lidie Novotná, Praha 8. Gratulujeme!