Soutěžte - Soutěžíme o narozeninový voucher v hodnotě 500,- do Monkey´s Gym | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o narozeninový voucher v hodnotě 500,- do Monkey´s Gym

Máme tu pomalu ale jistě podzim a doba, kdy se oslavy narozenin pořádají na zahradách a ve venkovních prostorech je tatam. A tak vám přinášíme tip na prostory, které jsou pro narozeninovou oslavu jak dělané a zima vám zde rozhodně nebude :). Krom toho vám tu pomohou i s organizací a zajištěním programu.

A o jakých prostorách že to tady píšeme? O Monkey´s Gym. Ano, již jsme zde o Monkey´s Gym psali a soutěžili o cenově zvýhodněné vstupy. Ale to není vše. Zažít zde můžete i povedenou narozeninovou party. Na oslavu narozenin vám v Monkey´s Gym vyčlení dvě hodiny o víkendech odpoledne. O program během oslavy se starají lektoři Monkey´s Gym – organizují a vedou cvičení a dovádění v tělocvičně, sportovní hry, hraní v koutku. Vy si naopak můžete v klidu popovídat s hosty a nebo se zapojit do her samotných.  Po cvičení pak přichází na řadu samotná oslava – dorty, svíčky, rozbalování dárků a hraní s kamarády. Slavnostní předání dortu může učinit i maskot tělocvičny – opička Lola v životní velikosti.

Základní informace pořádání narozeninových oslav:

  • Prostor je vždy rezervován pouze pro konkrétního oslavence
  • Maximální kapacita je 15 dětí. Věk neomezujeme, ale prostor je spíš vhodný pro děti do 10 let
  • Základní doba rezervace je 2 hodiny. Za příplatek je možné trvání oslavy prodloužit o další hodinu.
  • Cena narozeninové oslavy činí 3.480,-Kč vč. 21% DPH, příplatek za hodinu navíc činí 850,-Kč vč. 21% DPH.

V rámci naší dnešní soutěže vám nabízíme 3 x voucher v hodnotě 500,- na narozeninovou party v Monkey´s Gym. Získat jej můžete po správném zodpovězení otázky: jaká je základní doba rezervace pro narozeninovou oslavu v Monkey´s Gym?

a) 4 hodiny

b) 2 hodiny

C) 1 hodina

Své odpovědi posílejte do 6.října 2013 včetně na e-mail: [email protected] pod heslem "narozeniny". Následně druhý den oznámíme jména vítězů, kteří získají slevu v podobě voucheru v hodnotě 500,- na pořádání narozeninové oslavy.


(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

________________________________________________________________________________________________

Výhercem soutěže se stává: Marek Vácha, Nové Strašecí. Gratulujeme!