Soutěžte - Vyhrajte 2ks lístků na koncert Kašpárka v rohlíku, Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte 2ks lístků na koncert Kašpárka v rohlíku, Brno

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili spolu s Veselou kavárnou v Brně a hrát budeme o 2 x 2ks lístků za 300,- Kč na koncert skupiny Kašpárek v rohlíku. A losovat budeme tentokráte dvakrát. První kolo losování proběhne v neděli 22.září 2013 a k němu se bude vztahovat i dnešní soutěžní otázka. Druhé kolo losování bude v neděli 29.září 2013 a na soutěžní otázku se můžete těšit od pondělí 23.září 2013.

A kde se Veselá kavárna v Brně vlastně nachází? Najít jí můžete v části zvané Řečkovice na Měřičkově ulici. V kavárně můžete nejen posědět u dobré kávy a zákusků, ale děti se zde mohou vyřádit ve velkém herním koutě a nebo můžete také zajít na sobotní divatelní představení.

Pravidelní návštěvníci kavárny mohou využívat tzv. věrnostní klub, díky kterému získají slevu ve výši 20% z poplatku za využití herního koutku, slevu 20% na předprodej vstupenek na kulturní akce, slevy u partnerů kavárny a další výhody.

A rozhodnete-li se pro vaše dítko uspořádat narozeninovou party, pak ani zde Veselá kavárna nezklame.

Ale vraťme se k naší soutěži. Otázka pro první kolo zní: Od kolika hodin má Veselá kavárna otevřeno ve všení dne? Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte do soboty 21.září 2013 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „kavárna“. Ze správných odpovědí vysolujeme jednoho šťastlivce, který získa 2 ks vstupenek na říjnový koncert Kašpárka v rohlíku.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi