Soutěžte - Vyhrajte kurzovné zdarma od společnosti Pohyb dětem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte kurzovné zdarma od společnosti Pohyb dětem

A jsme tu s novou soutěží -  tentokráte o dárkové poukazy od ilustrátorky Andrey Tachezy, které rozdává společnost Pohyb dětem. A co v sobě poukazy ukrývají? Jedná se o 1 x kurzovné zdarma na kurzy pro rodiče s dětmi dle vlastního výběru pořádané od 9.9.2013 do 20.12.2012 v hodnotě 2.325,- Kč a dále o 2 x slevu na kurzovné na kurzy pro rodiče s dětmi ve výši 500,- Kč.

Konkrétní tipy kurzů nám představila sama zakladatelka společnosti Pohyb dětem, Katka Bílková: „V naší nabídce naleznete jednak Cvičení s kojenci, kde učíme maminky správné manipulaci s kojenci a stimulujeme psychomotorický vývoj dětí. Kurzy jsou vhodné pro děti od 3 do 8 měsíců. Toto období je jedinečné možností ovlinit pohybový vývoj dítě v budoucnu. V rámci lekcí se rodiče setkávají s fyzioterapeutkou, která zajistí preventivní kontrolu pohybového vývoje dítěte. Druhým tipem cvičení je Cvičení rodičů s dětmi. Zde se zaměřujeme na pestré a hravé aktivity pro děti od 9 měsíců do 3 roků. Cvičení je vedeno tak, aby podporovalo nejen pohybový, ale i sociální a rozumový vývoj dítěte. Dbáme na zdravotní hledisko všech aktivit. Děti si postupně zvykají na kolektiv vrstevníků, jsou rozděleny dle věku a aktuálních pohybových dovedností. Posledním tipem jsou pak Kroužky pro předškoláky. Zde se jedná hlavně o zdraví prospěšné a zábavné cvičení. Dbáme na všestranný pohybový rozvoj, zdravotní hledisko, utváření kladného vztahu ke sportu. Vyberou si holčičky i kluci: Skotačíme s opičkou, Pidi aerobik, Sportovky, Pohádková jóga.“

Více se o kurzech dozvíte zde.

Soutěžní otázka zní: V nabídce kurzů společnosti Pohyb dětem naleznete také nabídku cvičení pro těhotné. V jaké městské části Prahy se tyto kurzy konají? Nápovědu hledejte na webových stránkách společnosti Pohyb dětem.

Své odpovědi posílejte do 8.9.2013 včetně na e-mail [email protected] pod heslem pohyb-dětem. Následně druhý den vyhlásíme vítěze, kteří získají 1 x volné kurzovné na období září až prosinec 2013 a 2 x slevu na kurzovném ve výši 500,- Kč.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí)

_____________________________________________________________________________________________________

Výhercem kurzovného zdarma se stává Šárka Vozábová. Poukaz ve výši 500,- na slevu posíláme Lucii Mazalové a Pavle Pazderové. Gratulujeme! :)