Soutěžte - Soutěžte o Rodinné vstupné na dětský festival VyšeHrátky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o Rodinné vstupné na dětský festival VyšeHrátky

A je tu avizovaná soutěž o Rodinné vstupné na festival dětské zábavy VyšeHrátky. Areál pražského Vyšehradu se od 3. do 8. září již po desáté promění v místo plné rozjásaných plazičů, kočárkářů, batoličů, už-ne-plenkařů, školkařů i školařů. Tvůrčí tým ovšem garantuje, že nudit se nebudou ani rodiče, prarodiče, chůvy nebo hlídavší starší sourozenci. Kromě zásoby neušišlaných pohádek, ObroHerny plné originálnách atrakcí, odpoledních večerníčků čtených slavnými tatínky a dalších osvědčených bodů dětského programu, totiž VyšeHrátky ve večerních hodinách nabídnou i loutková představení a koncerty pro dospělé. Všechny věkové kategoriie si navíc mohou kdykoliv během festivalu prohlédnout výstavu “Velké knihy o čůrání”, která bude tematicky instalována do mobilních toalet.

Program festivalu naleznete zde.

A jak Rodinnou vstupenku vyhrát? Stačí poslat správnou odpověď na e-mail [email protected] do 1.září 2013 včetně pod heslem "rodina".

Soutěžní otázka zní: Od jakého roku se datuje historie VyšeHrátek? Nápovědu hledejte zde. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který od nás obdrží poštou Rodinné vstupné na festival.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_________________________________________________________________________________________________

Rodinnou vstupenku získává Lucie Lipkovská. Gratulujeme :).