Soutěžte - Vyhrajte slevový kupon v hodnotě 500 Kč pro portál proděti.cz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte slevový kupon v hodnotě 500 Kč pro portál proděti.cz

Spolu s internetovým obchodem www.proděti.cz jsme pro vás připravili soutěž o 5ks slevových kuponů v hodnotě 500,- Kč.

A kdo se za projektem www.proděti.cz skrývá? Je to parta internetových nadšenců – jak jinak než rodičů. Svůj podnikatelský záměr vymysleli poslední den loňského roku a za pár měsíců byl e-shop na světě.

Proděti.cz je online nákupní klub pro maminky a děti (ale i pro tatínky). Každý den zde můžete najít nové, časově omezené nabídky módního oblečení, bot, hraček a vybavení. Web je založen na klubovém členství, které je zdarma a k ničemu vás nezavazuje – můžete jej kdykoli zrušit.

Nejedná se o tradiční e-shop. Nenajdete tu zboží stálého sortimentu. Nabídky se obměňují každý den a akce trvá vždy jen sedm dní a poté skončí. Následně začínají další. V rámci nákupu můžete získávat tzv. kredity, které představují slevu na další nákup. Kredit je časově omezen a nelze jej uplatnit na dopravu. A pokud se chcete o projektu www.proděti.cz dozvědět více, pak klikněte zde.

A teď již k samotné soutěži :).  Soutěžní otázka zní:  Je v nabídce dopravy internetového e-shopu www.proděti.cz také možnost dodání zboží do Kouzelné almary?

A)     Ano

B)      Ne

Nápovědu hledejte zde, v záložce „vše o nákupu“ (dole na stránce :) ).

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 18.července 2013 včetně pod heslem „Pro děti“. Z vybraných odpovědí poté vybereme 5 výherců, kteří získají slevový kupon v hodnotě 500,- na nákup v e-shopu www.proděti.cz.

Redakce Kam s dětmi

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

_______________________________________________________________________________________________

Slevový kupon získávají: Iva Šimková, Brno; Livia Rychtaříková, Praha; Jana Grimmová, Ostrava - Poruba; Kateřina Pavlásková, Hořičky; Jarmila Řezníčková, Kačice. Gratulujeme!