Soutěžte - Soutěžte o poukázky do Baby Office | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o poukázky do Baby Office

Léto a doba dovolených je tu. Krom příjemně strávených dnů u vody, moře, na chalupách, chatách, pod stanem..nám, rodičům odrostlejších dítek, dost často přibývá starost "kam s ním". Školky omezují svůj klasický provoz, někde je i zavřeno a my obvoláváme babičky, dědečky, sourozence..pátráme po dětských táborech a mateřských centrech. Na Praze 4 v Baby Officu je provoz miniškoličky beze změny. Dokonce zde nabízejí letní cenu za hlídání a to 70,- Kč / hodinu. Starší děti mohou pak využít příměstské tábory nesoucí názvy Indiáni, Divadelníci a malíři, Pohádková země víl a skřítků a Zvířecí farma.

Rodiče pak mohou ve chvílích volna relaxovat na příjemné masáži. A právě relaxace v kombinaci s miniškoličkou je náplní  naší dnešní soutěže. A na co se můžete s námi těšit? Na 4 x poukaz na relaxační masáž v délce 35 minut s hlídáním 2 dětí v miniškolce zdarma v hodnotě 480,- Kč a dále na 1 x poukaz do miniškolky Baby Office pro 5 hodin zdarma v hodnotě 500,- Kč. Poukazy můžete čerpat do konce roku 2013.

Soutěžní otázka zní: Příměstský tábor pořádaný Baby Officem s názvem Zvířecí farma se koná v měsíci:

a) červenci

b) srpnu

c) tento název v nabídce Baby Office táborů není

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 30. června 2013 včetně pod heslem "babyoffice". Následně druhý den zveřejníme jména výherců.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

_______________________________________________________________________________________________

4x poukaz na relaxační masáž v délce 35 minut do Babyoffice vyhrávají: Marech Vácha, Lucie Marešová, Marie Kestřánková a Martin Kellner. Poukaz do miniškolky Baby Office pro 5 hodin zdarma vyhrává Pavlína Pálfiová. Gratulujeme!