Soutěžte - Vyhrajte ekologickou skládačku Hocki - mini | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte ekologickou skládačku Hocki - mini

Každá máma nám dá jistě za pravdu, že jde-li se svou ratolestí do hračkářství, neobejde se to buď bez vysvětlování, že doma je již spousta hraček s kterými si stejně nikdo nehraje a nebo neodoláte a dítětem vybranou hračku (je-li jedna je to ještě v normě) prostě koupíte. Klasická hračkářství nabízejí sortiment všech možných plastových...a teď mne nenapadá to správné slovo, které použít :). A tak jsme v redakci pátrali po něčem, co by jednak bylo z přírodního materiálu, dítě by se v rámci hraní naučilo určitým novým dovednostem a rodiče by si při hraní našli také to svoje. Narazili jsme na skládačku Hocki, která je vyrobena z recyklovaného papíru. Sešli jsme se s majitelkou internetového obchodu www.petito.cz, která má na starosti distribuci této skládačky do Čech, udělali s ní rozhovor (bit.ly/18YnuJt) a připravili následující soutěž o 2ks skládačky Hocki mini.

 

Mini Hocki jsou vhodné pro rozvíjení fantazie a jemné motoriky dítěte. Skládají se ze 4 druhů elementů, dohromady je v balení 126 kusů. Největší element 10X14 cm. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku a vzručnost. Dítě má možnost vytvořit si městečko podle svých představ.

Soutěžní otázka zní: Nachází se v kolekci Hocki skládaček také verze Hocki - zámek?

a) ano

b) ne

Své odpovědi posílejte do 16. června včetně na e-mailovou adresu [email protected]. Následně druhý den vyhlásíme dva vítěze, kteří od nás získají jednu Hocki - mini skládačku.

Nápovědu hledejte zde: www.petito.cz/60-kreativni-eko-hracky.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

V případě, že budete mít zájem o produkty z internetového obchodu petito.cz, využijte naší slevy, která je určena všem členům Klubu Kam s dětmi. Ke členství vám stačí pouze registrace. Sleva ve výši 10% se vztahuje na produkty Hocki a temperové barvy PlayColor při zadání kódu "kam s dětmi".

 Redakce Kam s dětmi

 ___________________________________________________________________________________________

Výhercem soutěže se stávají: Věra Kubů, Rožnov pod Radhoštěm a Monika Vlášková, Slaný. Gratulujeme :).