Soutěžte - Vyhrajte rodinné vstupné na pohádku O dvanácti měsíčkách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte rodinné vstupné na pohádku O dvanácti měsíčkách

Příběh Marušky, její zlé macechy a sestry Holeny zná snad každý. Maruška je třikrát vyhnána do mrazu, aby přinesla nejprve fialky, potom jahody a nakonec jablka. Vždy jí pomohou bratři měsíci, které pokorně prosí o pomoc. Božena Němcová dala ve své pohádce důraz na spravedlivé vyrovnání dobra i zla již na tomto světě vlivem nadpřirozené moci. Vyjádřila v ní i lásku k přírodě a víru v dobré bytosti a spravedlnost.

Na podobných principech jako Němcová stavějí svou pohádku i tvůrci Divadla Lampion. Zajímají je rodinné vztahy a příčiny zla, i pokora, která je cestou k úspěchu. „Mám rád klasické pohádky, v nichž se poezie mísí s jistou dávkou neúprosnosti, s jakou jsou postavy zkoušeny,“ přiznává režisér Ondra a dodává: „Taky mě na nich baví dramatická zkratka, vtip, ironie a hororově-groteskní nádech. Tvůrce má možnost velké míry interpretace v ohledu k současnosti, protože archetypy rodinných, funkčních i nefunkčních vztahů jsou platné i dnes.“

Spolu s Divadlem Lampion v Kladně jsme pro Vás připravili soutěž o 1x rodinné vstupné v počtu tří vstupenek právě na divadelní představení O dvanácti měsíčkách, které se koná na Den dětí 1.6.2013 od 10:00 v Divadle Lampion Kladno. Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje nevlastní sestra Marušky v pohádce O dvanácti měsíčkách?
a) Helena
b) Holena
c) Hedvika

Své odpovědi zasílejte na e-mail [email protected] do 28.5.2013 včetně. Následně druhý den vylosujeme a zveřejníme jednoho šťastlivce, který získá rodinné vstupné na divadelní představení.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Více informací o Divadle Lampion se můžete dozvědět na webových stránkách www.divadlolampion.cz/index.php.
 
Redakce Kam s dětmi
________________________________________________________________________________________________
Výhercem se stává: Bohumil Mareš