Soutěžte - Soutěžte o rodinné vstupné na představení Vidím nevidím | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o rodinné vstupné na představení Vidím nevidím

Agátka prosí tatínka, aby jí vyprávěl, o tom jak byla malá. Stulí se mu v náručí, ale místo pozorného poslouchání mu napovídá, doplňuje, předbíhá. Určitě to slyší aspoň po stopadesátéosmé: byl jednou jeden listonoš, který na kole rozvážel dopisy v malém městě. Jezdil každý den okolo kadeřnictví - kde pracovala maminka, viď? A pak se jim narodila holčička Agátka. To jsem já! Všichni se radovali, jenom pan doktor se strachoval, že její oči nejsou úplně v pořádku. Nebyly, Agátka neviděla. Musela si svět osahat, aby ho uviděla. Bylo to trochu, jakoby pořád hrála hru na slepou bábu. Ale pak přišel den, kdy jí pan doktor oči vyléčil...

Rodinné představení Laterny magiky připravuje filmová režisérka Maria Procházková na motivy dětské knihy Ivy Procházkové Pět minut před večeří.

Filmová režisérka a animátorka Maria Procházková (mj. celovečerní snímky Kdopak by se vlka bál a Žralok v hlavě) přináší do Laterny magiky zcela nový koncept práce s předtočeným filmovým materiálem. Malou Agátu bude obklopovat animovaný fantazijní svět. Laterna magika se tak v této rodinné inscenaci vydá prozkoumat možnosti interakce mezi klasickou animací a živými herci.

Scénář, režie a animace: Maria Procházková, scéna: Jan Novotný, kostýmy: Simona Rybáková, hudba: Marek Doubrava, choreografie: Zdeněk Prokeš, pohybová spolupráce: Barbora Mandys Pauerová, dramaturgická spolupráce: Jolana Součková, střih: Marek Opatrný, kamera: Martin Štěpánek, zvuk: Jan Čeněk; hrají: Linda Rybová, Tomáš Měcháček, Rozárka Husáková / Ada Matoušů, Milan Slepička a tanečníci souboru Laterny magiky.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje hlavní hrdinka divadelního představení Vidím nevidím?

a) Anička

b) Agátka

c) Andulka

Odpovědi posílejte do soboty 13.4.2013 do 12hod. na e-mail [email protected]. Do hodiny poté vyhlásíme vítěze (počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí). Výherce si bude moci vstupenky vyzvednout v pokladně Nové scény Národního divadla nejpozději 45 minut před začátkem představení.

Redakce Kam s dětmi

Výhercem naší soutěže se stává Marie Herdová, Praha 7.