Soutěžte - Vyhrajte rodinnou vstupenku do Wellness Horal | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte rodinnou vstupenku do Wellness Horal

Vyhrajte rodinnou vstupenku do Wellness Horal ve Velkých Karlovicích aneb soutěž pro nově registrované uživatele 

Udělejte si s dětmi výlet za koupáním. Vyhrajte volné rodinné vstupenky do termálních bazénů Wellness Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Užijte si koupání ve slané vodě vyhřívané na příjemných 36°C. 

Rodinná vstupenka platí pro 2 dospělé a až 3 děti, opravňuje ke vstupu do termálních bazénů Wellness Horal na 2 hodiny. Získejte jednu ze 4 volných vstupenek:

1.Zaregistrujte se na www.kamsdetmi.com 
2.Pošlete nám na emailovou adresu: [email protected] správnou odpověď na soutěžní otázku: 
Kolik kilogramů soli se denně spotřebuje v termálních bazénech Wellness Horal?
Nápovědu najdete na www.wellnesshoral.cz. 

Do předmětu emailu uveďte "Wellness Horal "
 
3.Soutěžit můžete až do 18.12.2012, následně vybereme 4 výherce / (Počet správných odpovědí vydělíme čtyřmi a pak budeme dopočítávat  - např. 400 správných odpovědí ( 400/4 = 100, v uvedeném případě vyhrává každá 100. správná odpověď). 

Relaxační centrum Wellness Horal je součástí oblíbeného hotelu Horal a patří k nejvyhledávanějším na Moravě díky neobvyklému konceptu, příjemné atmosféře i bohaté nabídce služeb. Přístupné je nejen ubytovaným hostům hotelů Resortu Valachy, kteří mají vstup zdarma či se slevou, ale i široké veřejnosti. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny speciální zvýhodněné vstupenky.

Wellness Horal se skládá ze tří částí. Návštěvníkům všeho věku jsou denně od 7 do 22 hodin přístupné termální bazény tvořené dětským bazénkem s vodním hřibem, relaxačním bazénem s divokou řekou, jeskyní, hydromasážními lavicemi, tryskami a dalšími vodními atrakcemi a plaveckým bazénem dlouhým 20 metrů. Bazény jsou plněny vodou z vlastního vrtu z hloubky 100 metrů, která se vzhledem k vysoké kvalitě chemicky neupravuje, pouze vyhřívá – plavecká část na 29°C a relaxační na 36°C. Voda obsahuje minerální látky, které mají příznivé účinky na kůži. Blahodárný vliv ještě násobí použití soli.
V prosklené místnosti přímo nad bazény je klimatizované kardio fitness vybavené špičkovými přístroji Panatta pro posilování i kardio trénink.
K bazénům přiléhá saunový svět se saunami, párou, tepidariem, vnitřním i venkovním whirlpoolem a nabídkou exotických masáží s rodilými Thajkami a Srí Lančany, šestkrát denně se tu také konají saunovací rituály. Kvůli zachování klidové zóny mají do saunového světa vstup hosté nad 14 let, ale ani rodiny s dětmi nepřijdou úplně zkrátka. Nově byla zavedena speciální otevírací doba právě pro příznivce dětského saunování – denně od 8:00 do 10:00. Cenově zvýhodněná vstupenka platí až do 11:00 a umožňuje vstup do všech prostor Wellness Horal. Poté, co je saunový svět v 10:00 pro děti uzavřen, si tak mohou malí návštěvníci s rodiči ještě hodinu užívat koupání v bazénech.
Po návštěvě Wellness Horal se můžete občerstvit v nekuřácké restauraci hotelu Horal, která nabízí výborné krajové speciality i dětské pokrmy. Čekání na jídlo zpříjemní dětský koutek či bowling.