Soutěžte - Soutěž o dárkové poukazy s Maximino.cz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o dárkové poukazy s Maximino.cz

Soutěž o dárkové poukazy s Maximino.cz

Dětský obchod Maximino.cz  nabízí kvalitní značkové oblečení, obuv a doplňky . Najdete zde nejnovější módní trendy z kolekce španělské značky Mayoral a také kvalitní dětskou obuv značek Supefit, GEOX a Primigi.

 

Maximino.cz  pro naše registrované návštěvníky připravilo soutěž o 3 x dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč.

Jak mohu soutěžit?
1. Zaregistrujte se v naší sekci Registrace, pokud jste tak ještě neučinili. 

2. Pošlete nám na emailovou adresu:[email protected] odpověď na soutěžní otázku: 
Dětský obchod Maximino nabízí kvalitní značkové oblečení, obuv a doplňky pro děti ve věku
a/ 0-12 let
b/ 0-8 let
c/ 0-3l et
Do předmětu emailu uveďte " Maximino ".
Tip: Nápovědu najdete na stránkách www.maximino.cz
 
3. Soutěžit můžete do 17.9.2012, následně vybereme 3 výherce / (Počet správných odpovědí vydělíme třemi a pak budeme dopočítávat  - např. 600 správných odpovědí (600/3 = 100, v uvedeném případě vyhrává každá 100. správná odpověď).

Těšíme se na vaše odpovědi a přejeme vám krásný týden

Zajímá vás nabídka Maximino.cz?

Mayoral
Rádi bychom vám nabídli španělskou značku Mayoral, která se vyznačuje propracovanými detaily, kvalitními materiály a trendovým designem. Všechny kolekce jsou barevně ucelené, což uvítá zejména náročný zákazník. Španělská značka Mayoral je jednou z nejúspěšnějších značek specializovaných na dětskou módu. Je etablovaná téměř ve všech evropských zemích, v USA, Mexiku a také ve Spojených Arabských Emirátech!
 
LEGO® wear 
Novinkou v naší nabídce je světově známá značka LEGO® wear se prodává ve více než 1000 prodejnách po celé Evropě. LEGO Wear znamená zábavné, funkční a pohodlné dětské oblečení výjimečné kvality. Výrobcem je dánská firma KABOOKI, která je součástí skupiny LEGO Group. Oblečení LEGO® wear je přizpůsobeno potřebám dětí v různém věku. Výrobce dbá na propracování každého detailu. Oblečení nejen výborně vypadá, ale také se pohodlně obléká a skvěle nosí. Modely se nesrazí, nevytahají ani nevyblednou. Vítejte ve světě nekonečných her s LEGO® wear!
 
Superfit, GEOX a Primigi
I pro dětské nožky nabízíme na kvalitu a pohodlí! Nabízíme vám kvalitní, certifikované a zdravotně nezávadné značky dětské obuvi Superfit, GEOX a Primigi. Všechny nabízené značky dětské obuvi jsou navrhovány špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy. Boty jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, převážně přírodního původu.

Více najdete na  www.maximino.cz
 

GRATULUJEME!

K výhře gratulujeme Aleně Pešlové, Ivě Bourové a Kateřině Gerö