Soutěžte - Testujte s BabyElement | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Testujte s BabyElement

Hledáme maminky nebo tatínky, kteří mají zájem zapojit se do testování produktů značky BabyElement. Máte jedinečnou příležitost otestovat produkty, které BabyElement nabízí, a to zcela zdarma. Vybrané produkty (s výjimkou BellyBuds) vám samozřejmě zůstanou i po ukončení oficiálního testování.

 
Do testování vybereme 4 maminky (tatínky), jejichž jména zveřejníme 27.července.
 
Testovat se bude jeden zámek na kočárky BuggyGuard, jedna karabina B-Hook, jeden designový hrnek Dombo a jeden těhotenský audio systém BellyBuds. BuggyGuard, B-Hook i Dombo zůstanou i po testování vám a přijměte jej tedy jako dárek. Systém BellyBuds můžete po 14-ti denní testování vrátit nebo si jej nechat za polovinu jeho ceny, nadále používat a  posléze třeba předat jiné těhotné kamarádce. 
 
Podmínkou účasti v této akci je:
 
1) Sepsání reportu (hodnocení) v rozsahu poloviny A4 a zaslání alespoň 3 fotografií z testování. Report a fotky bude moci BabyElement použít do referencí a umístit je na svých webových a facebookových stránkách.
Report by měl obsahovat hodnocení vybraného produktu – jak jste spokojeni či nespokojeni s produktem a proč, jak na něj reaguje okolí, líbí se kamarádkám, zaujalo je atd.
 
2) Stát se fanouškem facebookové stránky BabyElement.cz. Pokud neholdujete sociálním sítím, nevadí, pozvěte na tento tuto stránku alespoň jednu kamarádku (kamaráda) a její (jeho) jméno pak připojte do e-mailu, viz níže.
 
3) Být zaregistrován na našich stránkách kamsdetmi.com. Pokud ještě nejste registrování, klikněte naší homepage na „Registrujte se“.
 
Nejde o nic složitého a za pěkný dárek od BabyElement to určitě stojí, co myslíte?
 
Pokud s podmínkami souhlasíte, napište nám do 26.7. e-mail na [email protected] (předmět Testování), který produkt (produkty) z nabídky BabyElement se vám nejvíce líbí a který byste si asi nejraději vybrali k testování a proč. Hledat inspiraci můžete na www.babyelement.cz. Co se bude testovat již víte a samozřejmě záleží na vás, o co byste měli v testování zájem. U zámku na kočárek si kromě Pandy můžete vybrat jakýkoli design, u Dombo hrnku jakoukoli barvu, která se vám líbí. Samozřejmostí je to, že pokud si vyberete k testování zámek na kočárek, je podmínkou mít ještě dítě v kočárku nebo pokud budete chtít testovat těhotenský audio systém, očekáváme, že jste v očekávání (ideálně po 13tt).
K e-mailu připojte vaši doručovací adresu.
 
Z došlých e-mailů pak 27. července zveřejníme čtyři šťastlivce.
 
 
Těšíme se na Vaše e-maily!