Angličtina pro děti v Centru Černý Most | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Angličtina pro děti v Centru Černý Most

Foto: Tereza Prokopová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Vybrat dětem vhodné kroužky z dnešní nepřeberné nabídky se může zdát jako složitý úkol. Centrum Černý Most proto každý týden nabízí hned několik aktivit, které dětem nejen zaplní volné odpoledne, ale zároveň je budou bavit a něco se při nich naučí. Jednou z nich je i angličtina pro děti s rodilým mluvčím. Lekce angličtiny s rodilým mluvčím probíhají každý čtvrtek v Maxíkově ve třech blocích od 14.00, 15.00 nebo 16.00 podle věku a jazykových schopností dítěte. Vhodné jsou pro děti od 4 do 10 let. A rozhodně se není čeho bát! I čtyřleté dítě totiž zvládne lekci vedenou od začátku až dokonce pouze v angličtině. Děti se při ní s lektorem dorozumívají zpočátku všemi možnými způsoby včetně gest nebo obrázků. Postupem času si tak nový jazyk osvojují stejným způsobem jako ten mateřský. Kroužek je zdarma pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most a stačí si pouze rezervovat místo předem na [email protected]. Registraci do programu lze pak jednoduše provést na webu www.centrumcernymost.cz, kde je k dispozici i kompletní nabídka kroužků pro děti.

> Otevírací doba

každý čtvrtek od 14.00, 15.00 a 16.00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 14
Ulice: Chlumecká 765/6
Telefon: +420123456789
E-mail: [email protected]

> Komentáře