Celodenní sportovní den s kurzem BRUSLENÍ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Celodenní sportovní den s kurzem BRUSLENÍ

Foto: Dominika Zábranská

> Termín

23.1.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

kurz pro děti od 5 do 12 let, pro začátečníky i mírně pokročilé Sraz: v neděli 23. 1. 2022 v 10 hod v Hrajárně na adrese: Libušská 294, 142 00 Praha-Libuš (do navigace je lepší uvést adresu U Libušské sokolovny 19, což je protější dům, tam ale prosím NEZVOŇTE!!! JSME PŘÍMO V BUDOVĚ SOKOLA) Návrat: ten samý den v 16 hod v areálu sport arény Auto Brejla na adrese Automobilová 585, Vestec 252 42. S sebou: povinné: BRUSLE, HELMA a RUKAVICE (jiné než pletené!! např. lyžařské) bez tohoto vybavení se dítě nemůže zúčastnit! doporučené: chrániče loktů a kolen (např. in-line), vhodné oblečení na led (čepice, nákrčník, bunda), vyšší teplé ponožky (v hale je zima!) dále: sportovní oblečení a obuv do herny, svačina, oběd a pití (k dispozici je mikrovlnka, můžeme jídlo ohřát) MÁME VYBAVENÍ K ZAPŮJČENÍ: brusle................................................200,- helma .............................................. 100,- sada chráničů (lokty, kolena)............... 100,- Komplet (brusle+ helma+ chrániče) .... 300,- Vybavení je nezbytné zarezervovat si s dostatečným předstihem emailem ([email protected]) či telefonicky (720 158 071) Program dne: sportovní dovádění se sněhulákem a tvoření v herně přesun MHD z Hrajárny do sportarény (vybavení dětí převezeme autem) hodinový kurz bruslení

> Otevírací doba

10:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Libušská 294
Telefon: 720158071
E-mail: [email protected]

> Komentáře