Zážitkový okruh Spejbla a Hurvínka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zážitkový okruh Spejbla a Hurvínka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Spejbl s Hurvínkem si udělali výlet do svého rodného města. Za doprovodu Martina Kláska tu 16. listopadu spoluotevřeli nový zážitkový okruh široké veřejnosti. Okruh měří zhruba pět kilometrů a je na něm deset zastavení. Na každém z nich vás čeká drobný sportovní úkol, ale také se dozvíte zajímavosti, přírodní nebo historické, o místě, kde se právě nacházíte. A hlavně vás na každém zastavení čeká nová socha Spejbla a Hurvínka. Ty podle výtvarných návrhů Jany Bačové Kroftové vytvořila z lipového, dubového a jasanového dřeva firma ICE FACTORY A pokud si mobilem načtete QR kód, můžete si poslechnout i krátké veršované dialogy Spejbla s Hurvínkem, které napsal Ondřej Lážnovský a namluvil Martin Klásek. Okruh v rekreační oblasti boleveckých rybníků stojí za to. A můžete ho nejen projít, ale i projet. Dá se totiž absolvovat i na kole, nebo koloběžce!

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Šidlovský rybník (hráz) - začátek stezky

> Komentáře