RC Model show Litomyšl | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

RC Model show Litomyšl

> Termín

27.11.2021-28.11.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zábavná show s rádiově řízenými modely. Celodenní zábavný program pro malé i velké. Ponořte do světa aut a strojů, staňte se řidičem trucku, závodníkem na nejrychlejší maxi autodráze nebo se jen nechte vtáhnout do dramatu tankové bitvy. Na akci se předvedou dálkově ovládané nákladní automobily, stavební stroje, tanky a vojenská technika na modelové silnici. 2. světová válka - bitva o Reichstag s komentářem o vystavené technice. Pro nadšence máme dráhu s RC driftovými speciály. Driftové show bude předvádět driftingový tým. Máte-li svůj driftový model, přidejte se na naši dráhu! Maxi autodráha je místo pro ty nejrychlejší modely. Půjčíme vám autíčko a můžete si zajezdit. Vyzkoušejte si rodinné, strategické, naučné a dobrodružné deské hry Asmodée-Blackfire. Dobble turnaj o jednu ze skvělých her a knihy. Spoustu dárků pro děti.

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: Zámecké návrší Litomyšl

> Komentáře