Lichtenštejnské stezky - Poštorenská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lichtenštejnské stezky - Poštorenská

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Povrch stezky, nenáročný profil, vhodná i pro děti, délka 12 km, na značkách je lichtenštejnský erb a písmeno P Popis stezky Trasa představuje spojnici Knížecí a Břeclavské stezky. Na Knížecí stezku navazuje na křižovatce Ladenské aleje s asfaltovou silničkou v lužním lese (Lednice - Břeclav). Trasa zde kopíruje Naučnou stezku Lužní les a zhruba po třech kilometrech máte možnost rozhodnout se, zda zamíříte po Břeclavské stezce okolo zámku do Břeclavi a případně dále na Pohansko, nebo zda se dáte doprava dále po Poštorenské trase do Charvátské Nové Vsi a Poštorné. Kolem hřbitova a posléze železniční trati vás povede Poštorenská stezka k železničnímu přejezdu na hlavní silnici (Poštorná – Reintal) a hned za ním doleva po zpevněných cestách k rozcestí v blízkosti Františkova rybníka. Tady Poštorenská stezka končí a dál můžete pokračovat po Břeclavské stezce přes most a doprava na Pohansko nebo rovně kolem Františkova rybníka k hraničnímu přechodu Poštorná – Reintal. POŠTORNÁ Kostel Navštívení Panny Marie v Poštorné Poštorenský kostel Navštívení Panny Marie oslaví v roce 2008 už 110. výročí a patří k vůbec nejhezčím památkám na Břeclavsku. Během sezony provází v kostele průvodci a je možné vystoupat i na věž.

> Otevírací doba

Květen až říjen

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Poštorná

> Komentáře