Usedlost Ladronka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Usedlost Ladronka

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Restaurace Restaurace v Usedlosti Ladronka Vám nabízí nejen příjemné posezení v zimní zahradě, ale i na rozlehlém nádvoří. Místo je předurčeno k setkávání rodin, kdy je před Usedlostí k dispozici velké dětské hřiště s nově vybudovaným skákacím centrem. Trampolíny Trampolínové centrum se 4 vzduchovými trampolínami, vodní postelí a hopsa koulemi. Pro mateřské školy a příměstské tábory máme možnost rezervací vždy od rána 9:00 – 12:00 a pro návštěvníky parku máme otevřeno od 11:00 do 21:00. Ladronka je oáza aktivního odpočinku a sportu a díky rozšíření sportovních aktivit právě pro děti je ideálním řešením pro mateřské školy, školy, příměstské tábory aj. Půjčovna Již pátým rokem jsme tady pro Vás ve všech ročních obdobích. Stačí si tedy jen tak nalehko vyjít do parku, půjčit si u nás brusle, koloběžku, pennyboard nebo longboard, a projet se na nejdelší pražské inline dráze, která je vyhledávanou trasou pro maminky s kočárky i pro vrcholové sportovce. Bowling K dispozici nabízíme čtyři profesionální dráhy AMF Qubica a to v exkluzivních prostorách bývalé konírny. U nás je bowling za mimořádně nízké ceny. Bowlingovou obuv Vám zapůjčíme zdarma. Plážový volejbal V nabídce máme dvě hřiště na plážový volejbal.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Břevnov 1028
Telefon: 725 666 756
E-mail: [email protected]

> Komentáře