Loděnice Děhylov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Loděnice Děhylov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Loděnice v Děhylově je výletní restaurace s venkovním posezením nacházející se v malebném prostředí u řeky Opavy. Restaurace s areálem je otevřená od začátku března až do října. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi, turisté a zejména cyklisté, kteří již tradičně tvoří nejpočetnější skupinu hostů, kteří na Loděnici rádi pravidelně zavítají. Kolem Loděnice vede cyklistická stezka táhnoucí se směrem od Ostravy - Třebovic, přes Porubu a Martinov až do Hlučína. Celá cyklostezka se táhne podél pravé strany koryta této nádherné řeky. Kolem Loděnice se rozprostírá rozlehlá a udržovaná louka, která nabízí hostům prostor pro všelijaké venkovní aktivity, jako je frisbee, volejbal, fotbal, petang apod. Za Loděnicí řeka tvoří přírodní meandry a rychlé splavy, hluboké tůně, ale i mělké pláže, které skýtají útočiště pro ryby a vodní ptactvo. Také vodáci jsou velmi častými hosty, kteří po namáhavé šichtě na svých pramicích rádi zakotví v přírodním přístavu u Loděnice a zajdou si na jedno pěkně vychlazené. Za krásných letních víkendů hraje hostům k poslechu živá hudba v podání místních i přespolních folk-countryových kapel (aktuálně program pro nadcházející víkendy najdete zde). Každé léto navíc pořádáme na Loděnici v Děhylově též koncerty slavných českých ale i zahraničních hudebníků a kapel. Mezi nejslavnější muzikanty, kteří u nás v minulosti vystoupili patří například americká folková zpěvačka Suzanne Vega, kapela Čechomor, zpěvačka Aneta Langerová, Pavel Dobeš, Věra Martinová a Jamie Marshall, skupina Fleret s Jarmilou Šulákovou, známý ostravský saxofonista a flétnista Michal Žáček a mnoho a mnoho dalších. Více k letošnímu programu se dozvíte zde. Z vlastní zkušenosti však víme, že je pro naše hosty vždy nejdůležitější dobré občerstvení. Kromě tradičních pokrmů u nás naleznete vyhlášená jídla, za kterými k nám dojíždí hosté z celého regionu Ostravska, jakými jsou naše uzená žebírka, vynikající uzená kolínka, a v neposlední řadě též již tradiční chléb s originální tvarůžkovou pomazánkou (více k občerstvení na Loděnici v Děhylově zde). Ať už za námi dorazíte na kole, pěšky či po vodě, bude se na Vás těšit usměvavá a vždy ochotná obsluha, která je připravená splnit všechna Vaše gastronomická očekávání.

> Otevírací doba

Po - Čt: 12:00 - 20:00
Pá: 12:00 - 21:00
So: 10:00 - 21:00
Ne: 10:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Loděnice
Ulice: Chatová osada Děhylov
Telefon: +420 732 242 442

> Komentáře