NAUČNÉ STEZKY ÚDOLÍM OSLAVY A BALINKY | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

NAUČNÉ STEZKY ÚDOLÍM OSLAVY A BALINKY

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

NAUČNÉ STEZKY ÚDOLÍM OSLAVY A BALINKY Milí návštěvníci, turisté, pocestní, poutníci! Přijměte prosím pozvání na cestu krajem říčních údolí, z nichž každé je tolik jiné a proměnlivé během ročních období, že vás vždy dokáže překvapit krajem polních cest lemovaných prací předků, šípkem i zpěvem skřivana; krajem zádumčivých balvanů, jenž vás nutí společně s básníky přemýšlet o pomíjivé povaze bytí. Ať už se na cesty krajinou vydáte pěšky nebo na kole, vězte, že se dostanete na místa, kde se zastavíte, zpomalíte, uberete tempo. Je zcela na vás, nakolik se vám cesta stane cílem, nakolik dovolíte, aby vás krajina prostoupila a provázela. - Fialová stezka -> PROPOJENÍ BALINSKÉHO A NESMĚŘSKÉHO ÚDOLÍ - Zelená stezka -> OKRUH BALINSKÝM ÚDOLÍM - Žlutá stezka -> OKRUH NESMĚŘSKÝM ÚDOLÍM - Červená stezka -> TRASA BALINSKÝM ÚDOLÍM - S INTERAKTIVNÍMI PRVKY PRO DĚTI - Modrá stezka -> TRASA NESMĚŘSKÝM ÚDOLÍM - S INTERAKTIVNÍMI PRVKY PRO DĚTI - Světle modrá stezka -> OKRUH ÚDOLÍM OSLAVY Šťastnou cestu!

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Velké Meziříčí

> Komentáře