BĚHEJ LESY JIZERSKÁ - DĚTSKÉ ZÁVODY DR.MAX | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BĚHEJ LESY JIZERSKÁ - DĚTSKÉ ZÁVODY DR.MAX

> Termín

28.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Seriál Běhej lesy není určený jen dospělým, ale má také svou dětskou variantu. Ta je pro všechny děti do patnácti let. DĚTSKÉ KATEGORIE Starty dětských závodů jsou rozděleny podle věkových kategorií do 5 startů (rozdělení do jednotlivých startů 1-5 mají děti uvedené na startovních číslech) Ročníky Kategorie Trať 2015 a mladší Benjamínci 500 m (START 1) 2013 - 2014 Předžáci 500 m (START 2) 2011 - 2012 Nejmladší žáci 1 km (START 3) 2009 - 2010 Mladší žáci 1 km (START 4) 2007 - 2008 Starší žáci 1 km (START 5) CO ZAHRNUJE STARTOVNÉ -Startovní číslo s měřícím čipem a s dárky od partnerů -Jméno na startovním čísle při registraci a úhradě startovného nejpozději 8.8. -Šatna, úschovna, mobilní toalety, umývací žlaby -Občerstvení v cíli -Zdravotní služba -Účastnická dřevěná medaile -SMS s cílovým časem -Fotografie a diplom ke stažení zdarma -Prodejní stánky partnerů s občerstvením -Bavlněné tričko z limitované edice Běhej lesy od hlavního partnera Dr.Maxe -První tři závodníci v kategoriích obdrží věcné ceny

> Otevírací doba

dle časového harmonogramu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Telefon: +420 221 998 350
E-mail: [email protected]

> Komentáře