Kukino show: Štístko a Poupěnka, Smejko a Tanculienka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kukino show: Štístko a Poupěnka, Smejko a Tanculienka

> Termín

24.7.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Kukino show A je to tady! Největší dětská show s nejoblíbenějšími dětskými dvojicemi! Štístko a Poupěnka, Smejko a Tanculienka společně na jednom pódiu se svými senzačními hity na dlouho očekávané show po amfiteátrech v Česku a na Slovensku! Nebude chybět Huncúlik a velcí maskoti Macko Duško a Ňufáček! Bude se tančit, zpívat a bavit. Nezapomenutelné písničky a neopakovatelná atmosféra pro malé i velké broučky! BONUS: Ke každé vstupence dárek zdarma: měsíční předplatné ke všem našim filmům a pohádkám na kukino.tv. Dárek v podobě aktivačního kuponu získáte po předložení vstupenky u vstupu do areálu. Kupon můžete poté uplatnit na: kukino.tv/kupon Jako předskokani vystoupí maskoti Ňufáček a Macko Duško na čele s Huncúlikem, kteří se postarají o zábavu před začátkem samotné show. K dispozici bude odpočinková zóna a stánky s dárkovými předměty. Účinkují: Smejko a Tanculienka Štístko a Poupěnka Huncúlik pan Lalalá Bumbác maskot macko Duško maskot Ňufáček Program: 16:00 vstup do areálu 16:30-17:00 animace s maskoty 17:00-18:15 Kukino show

> Otevírací doba

16:30 - 18:15

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Náměšť na Hané
Ulice: Amfiteátr Náměšť na Hané

> Komentáře