Drtinova rozhledna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Drtinova rozhledna

Foto: Tuláčci.cz

> Fotogalerie

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pětadvacetimetrová dřevěná věž z roku 2015. Kruhový výhled ze zastřešeného ochozu ve výšce 21 metrů (Veselý vrch, Drahoušek, slapská přehradní nádrž, Cukrák, Studený vrch a Písek v Brdech, Dobříš). K rozhledně vedou dvě přístupové cesty. První od severu odbočuje ze silnice z Chotilska do Neveklova. Ve sjezdu k živohošťskému mostu přes slapskou přehradu se na konci lesa odbočí doprava a po hlinitokamenité cestě mezi poli se vystoupá příkrý, 350 metrů dlouhý, v závěru až strmý kopec k rozcestí na hřebeni, kam vede z druhé strany druhá přístupová cesta. Ta vede opět od Chotilska. Půl kilometru za odbočkou na Lipí se odbočí doprava na Živohošť a na vrcholu prudkého kopce se za samotou zatočí doleva. Úzká pěšina nás nejprve po louce a pak i lesem po 250 metrech strmého stoupání dovede až k rozcestí s první přístupovou cestou. Odtud vede na vrchol už jediná společná dvěstěpadesátimetrová lesní cesta do prudkého kopce až pod rozhlednu. Sjízdné pouze na horském kole.

> Otevírací doba

volně přístupná v letních měsících
uzavřena v zimě

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Chotilsko - Křeničná
Ulice: Drtinova rozhledna

> Komentáře