TICKET PACK „ÚSTÍ jednoduše“ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TICKET PACK „ÚSTÍ jednoduše“

> Termín

1.7.2021 - 15.9.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Využijte možnost v rámci Vaší dovolené výhodně a jednoduše poznat město Ústí nad Labem Zakupte zvýhodněný balíček vstupenek a navštivte 5 vybraných a zajímavých turistických cílů s 30% slevou. Balíček zahrnuje: - sezónní vstupné do zoo - jízdné na lanovou dráhu – obousměrné - celodenní vstupné na koupaliště v Brné - vstupné do městského muzea a zrcadlového bludiště na Větruši Stáhněte si zdarma do svého chytrého telefonu mobilní aplikaci SEJF, kde můžete zvýhodněný balíček zakoupit. V aplikaci lze rovněž zaplatit jízdné v MHD nebo parkovné v Ústí nad Labem. Balíček je možné zakoupit a využít v období od 1. 7. do 15. 9. 2021 a je platný 7 kalendářních dnů. Cena zvýhodněného balíčku činí 263 Kč pro dospělého a 165 Kč pro dítě (výhodné pro děti od 6 let). Zákazník se vstupenkou v mobilním telefonu prokáže na pokladnách jednotlivých cílů, kde mu bude přes načtení QR kódu nebo zadáním čísla vstupenky pro dané místo znehodnocena.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Mírové nám. 1/1
Telefon: +420475271871
E-mail: [email protected]

> Komentáře