Struny dětem 2021 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Struny dětem 2021

> Fotogalerie

> Termín

20.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Milí festivaloví přátelé, milí rodiče, milé děti, jsme potěšení, že po březnech 2020 a 2021, kdy jsme se nemohli setkat v Minoru, se opět otevírá prostor pro živou kulturu. Sláááva. A u toho nemůžeme chybět! Červen láká za venkovními zážitky a my vás srdečně zveme do krásné zahrady bubenečské Villy Pellé na festivalovou rodinnou zahradní slavnost Strun dětem. Co jsme si pro vás na 20. června připravili? Ikonické Pišlické příběhy a Hudbu všech barev v podání smyčcového kvarteta Gadrew Way s hosty. Nechybí ani oblíbený Storytelling, který vás tentokrát vtáhne do svatojánských příběhů. Program bude probíhat ve dvou identických blocích od 11.00 a od 16.00. Účast na akci se bude řídit dle aktuálních vládních nařízení. V danou chvíli tedy s platnými negativními testy, ukončeným očkováním nebo s potvrzením o prodělání covidu. U dětí do 6 let není testování požadováno. Kapacita je omezena na 200 osob. Proto neváhejte a pořiďte si vstupenky včas.

> Otevírací doba

od 10 a od 16 hodin

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Pélleova 10 - zahrada Villy Pellé

> Komentáře