Kids Gladiator Race Josefov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kids Gladiator Race Josefov

> Termín

19.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

TERMÍN: 19. 6. 2021 MÍSTO: Vojenská pevnost Josefov (MAPA) KAPACITA: 750 dětí CHARAKTERISTIKA: Závod v unikátním pevnostním městě Josefov čnící nad soutokem Labe a Metuje! Mohutné hradební valy a hluboké obranné příkopy. Tajemné podzemní chodby. Příkré srázy a říční koryta. CO OČEKÁVAT? Naprosto originální trať v prostředí vojenské pevnosti. Kombinace přírodních překážek s překonáváním hradebních valů a příkopů s úseky v podzemních kasematech. Opravdu jedinečný zážitek a opravdový test vašich fyzických a psychických schopností. STAVITELÉ TRATI: Zkušený Gladiator Race team, který se nebojí inovací a již osmým rokem udává směr překážkových závodů u nás. Reprezentanti ČR v Mistrovství světa v Adventure race (nejtěžší závody na světě) s konzultanty ze špičky české OCR scény staví závod pro profíky, ale vnímají i potřeby hobby běžců. MĚŘENÍ A VÝSLEDKY ZÁVODU: měřeno pomocí čipů PARKOVIŠTĚ: poblíž centra závodu zdarma (MAPA) OBČERSTVENÍ, SOC. ZAŘÍZENÍ, ÚSCHOVNA: poblíž centra závodu zdarma (MAPA) PREZENTACE NA ZÁVOD: v centru závodu CENY: Vyhlašujeme první tři závodníky v každé kategorii. (medaile 1. - 3. místo, poukazy na startovné) Kategorie FAMILY: je určena pro všechny děti, kteří si chtějí vyzkoušet trasu závodu (1+km/7+překážek) a věkově ještě nepatří do žádné dětské kategorie nebo pro rodiče s dětmi, kteří si chtějí Gladiator Race užít společně. Tato kategorie je nesoutěžní, bez měřeného času. Dítě bude na trasu vysláno společně s jedním rodičem/zákonným zástupcem, který za něj na trase zodpovídá. Trasa pro tuto kategorii bude identická jako u kategorie KIDS I., včetně zajištění bezpečnosti na překážkách a medaile pro dítě v cíli. Časový limit pro absolvování trasy závodu v této kategorii je 30 min. Do závodu v kategorii FAMILY vždy přihlašujte pouze dítě z jejich osobních účtů.

> Otevírací doba

dle startovní listiny

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Jaroměř
Ulice: Pevnost Josefov

> Komentáře