Příměstský cyklo kemp BAMBINI 2021 - Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstský cyklo kemp BAMBINI 2021 - Brno

Foto: Sabina Tláskalová

> Termín

26.07.2021 - 30.07.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Novinka! Příměstský cyklo kemp určený pro děti ve věku 3-5 let. Program zaměřený speciálně na nejmenší bikery a bikerky, při kterém si hravou a nenásilnou formou osvojí základní dovednosti na kole (brždění, rozjíždění, slalom, správný posed na kole) a zdokonalí se v dalších činnostech. Program probíhá v nízkém počtu dětí ve skupince tak, aby byla výuka i přístup co nejpřiměřenější dětem, jejich dovednostem a pohybovým schopnostem. Hlavním cílem je děti nadchnout pro kolo a vytvořit k němu kladný vztah již od mala. O to se postarají naše instruktorky, které se na předškolní výchovu dětí specializují.  Program je připraven denně od 8:00 do 13:00 včetně dopolední svačiny, pitného režimu a obědu, po kterém děti odchází domů. V průběhu sportovního dopoledne měníme činnosti tak, abychom děti udrželi koncentrované a zároveň stále nadšené ze sportování. 1x denně svačina, 1x denně teplý oběd, pitný režim po celý den. Podmínka účasti - kolo se šlapkami (nikoliv odrážedlo), schopnost dojít si na záchod/nočník. Završením týdne je obratnostní závod o věcné ceny s podívanou pro rodiče (pátek 12:30). Možnost zapůjčení kola na celý týden.

> Otevírací doba

08:00-13:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno-Královo Pole
Ulice: Technická 3013/14
Telefon: 607877791
E-mail: [email protected]

> Komentáře