Park Joo - Zvířata Zbožíčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Park Joo - Zvířata Zbožíčko

Foto: Cirkus Jo-Joo

> Otevřeno

červen, září

> Hodnocení

4  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zvířátka, zábava a aktivity pro děti i rodiče. To je Park Joo! Seznamte se světem exotických i domácích zvířátek a užijte si pohodový den plný zábavy a rodinných aktivit. Exotická i domácí zvířata, komentované prohlídky i krmení, aktivity pro děti a rodiče nebo workshopy s předními evropskými artisty. To vše čeká na návštěvníky zvířecího a relax Parku Joo v obci Zbožíčko vzdálené zhruba 15 minut jízdy autem od Nymburka. Park Joo otevírají kvůli aktuální nejisté situaci umělci z Cirkusu Jo-Joo. Právě s jejich zvířátky se setkají všichni ti, kdo zavítají do zvířecího a relax parku v obci Zbožíčko. Návštěvníci si tu budou moci prohlédnout například tygry ussurijské Tajgu, Jojku, Blavu a Keshu. O jejich druhu i o nich samotných se v rámci komentovaných prohlídek a krmení dozví také mnoho podrobností. Blíže se budou moci seznámit i s dalšími exotickými i domácími zvířaty. Například pony a minihorses, lamy nebo kozičky si budou moci pohladit i nakrmit. Kromě zvířátek jsou pro návštěvníky připraveny i různé atrakce, pohybové aktivity pro děti i rodiče nebo workshopy. V rámci nich se děti promění v malé artisty a vyzkouší si základy některých artistických disciplín. V neposlední řadě umělci předvedou několikrát denně i krátká vystoupení. Chybět nebude ani občerstvení. V parku je k dispozici parkování zdarma, obec Zbožíčko je však snadno dosažitelná i veřejnou hromadnou dopravou. Otevíráme již v sobotu 5. června!

> Otevírací doba

ST - NE
10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zbožíčko
Ulice: Zbožíčko 15
Telefon: +420720544654
E-mail: [email protected]

> Komentáře