Proběhni.se - Měsíc za zdravé srdce - virtuální závod | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Proběhni.se - Měsíc za zdravé srdce - virtuální závod

> Termín

15.05.2021-14.06.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

VIRTUÁLNÍ ZÁVOD PROBĚHNI.SE 2021 SE BUDE KONAT OD 15. KVĚTNA DO 14. ČERVNA V RÁMCI MĚSÍCE ZDRAVÉHO SRDCE. Podpora fyzické aktivity u dětí i dospělých je velmi důležitá, zvláště nyní v době pandemie. Pravidelná pohybová aktivita je také významnou prevencí kardiovaskulárních onemocnění. I z těchto důvodů bude v sobotu 15. května zahájena kampaň Měsíc zdravého srdce pod záštitou Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). Měsíční kampaň má tři základní cíle: rozhýbat děti i dospělé napříč Českou republikou zvýšit povědomí o srdečních onemocněních startovné věnovat na pomoc nemocným Akce proběhne za podpory významných kapacit v oblasti kardiologie v čele s profesory Janem Pirkem a Josefem Kautznerem. K iniciativě se přidává také ředitel IKEM Michal Stiborek. Po celý měsíc budou zveřejňovány informace o srdečních onemocněních v ČR i ve světě a jejich prevenci. Každý účastník se bude moci zúčastnit kdekoliv a kdykoliv, může si zvolit libovolnou trasu i počet účastí. Cena za jednu aktivitu je 50 Kč. Kompletní výtěžek z měsíční charitativní akce poputuje prostřednictvím Nadačního fondu České srdce na pomoc lidem z rozvojových zemí.

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: celá ČR
Ulice: Přívozní 2a, Praha 7
E-mail: [email protected]

> Komentáře